• 20
    Kwiecień 2024
  • 08:29 CEST
  • Plan pobytu (0)
  • Lubię to
Zaplanuj pobyt
Planowanie pobytu na Pomorzu Zachodnim to nie lada wyzwanie. Jest bowiem z czego wybierać. Bogactwo atrakcji sprawiły, że jest to region, który może pochwalić się bardzo dużą i dobrze przygotowaną bazą turystyczną. Planując pobyt można skorzystać z oferty licznych hoteli, moteli, pensjonatów, domów wczasowych często oferujących zabiegi SPA&Wellness, obiektów uzdrowiskowych oraz pół campingowych. Ich uzupełnieniem są zróżnicowane tematycznie lokale gastronomiczne. Bogata infrastruktura towarzysząca sprawia, że jest tu wszystko co potrzeba, aby spędzić niezapomniany urlop.
Gastronomia
Tutaj znajdziecie informacje o restauracjach, barach, jadłodajniach i innych miejscach, w których możecie się posilić.
Informacja turystyczna
Centra informacji turystycznej dzielą się na certyfikowane oraz niecertyfikowane. Certyfikowane centra informacji turystycznej udzielają informacji...
Noclegi
W tym zbiorze znajdziecie wybór obiektów noclegowych różnych kategorii - od pól namiotowych, przez ośrodki wypoczynkowe, aż po hotele.
Przydatne informacje
To zbiór danych o biurach informacji turystycznej, telefonach alarmowych, aptekach, bankomatach, urzędach, parkingach itp.
Turystyka zdrowotna
Planując wypoczynek, coraz częściej łączymy go z różnego rodzaju zabiegami dla zdrowia i urody. Magnesem dla turystów krajowych i zagranicznych odw...
Z mapą
Rzut oka na mapę z reguły ułatwia planowanie turystycznych eskapad, zwłaszcza gdy są na niej zaznaczone miejsca warte Waszej wizyty.
IV festiwal Wina Pomorza Zachodniego
Photo 1
1
Na zdjęciu:

Grupa elementów
Photo 1
1
Na zdjęciu:

Grupa elementów
Photo 1
1
Na zdjęciu:

Grupa elementów
Photo 1
1
Na zdjęciu:

Grupa elementów